Konkursy i realizowane projekty

Realizujemy...

1. Przedszkolny Program Edukacji Antytytoniowej "Czyste powietrze wokół nas" pod patronatem Państwowej Inspekcji Sanitarnej (trzeci rok z rzędu).

2. Ogólnopolski program edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków "Akademia Aquafresh" ( czwarty rok z rzędu).

3. Konkurs na "Wielkanocny Koszyczek" organizowany przez Ośrodek Kultury i Turystyki w Pakości.

4. Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Marzanna" organizowany przez Przedszkole nr 118 w Poznaniu.

5. Wewnątrzprzedszkolny konkurs na "Marzannę - kukiełkę".

6. Światowy Dzień Ziemi - 22 kwietnia

KONKURS PLASTYCZNY KUJAWSKI SYRIUSZ

W pazdzierniku  2014 r. dzieci z naszego przedszkola wzieły udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Tematem pracy był Kujawski Syriusz - maskotka w postaci gasienicy ubranej w strój kujawski. Wyróznienia otrzymały  : MARTA MRÓZ,   ALEKSANDRA  WĘCLEWSKA,   JULIA NADOLNA.