• Dzień dobry :-)

Kochani Rodzice!

Strona internetowa naszego Przedszkola uległa modernizacji i od tej pory będziecie Państwo mogli śledzić wszystkie wydarzenia i zawarte informacje również tutaj.

Informujemy, że większość zdjęć będzie pojawiać się na stronie naszego facebooka, zaś na tej stronie uaktualniane będą wszystkie treści dotyczące przedszkola oraz grup, a także galeria zdjęć z najważniejszych wydarzeń.

• WITAMY NA NOWEJ STRONIE NASZEGO PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice!

Witamy Was na naszej odświeżonej stronie internetowej. Znajdziecie tutaj informacje o placówce, kadrze, grupach, do których uczęszczają Wasze dzieci, a także będziecie mogli zobaczyć na zdjęciach, jak uczą się i bawią. Ponadto na stronie umieszczane będą wszystkie najważniejsze dokumenty oraz harmonogram dnia. Na pewno zainteresuje Was również zakładka Aktualności, w której będziemy zamieszczać informacje oraz naszą przedszkolną codzienność.

Zachęcamy do śledzenia strony i profilu na Facebooku.